Světová laboratoř lídrů - People Management Forum
Online webináře

2.11.2016

Radiopalác, Praha

O KONFERENCI

Čtvrtá průmyslová revoluce významně mění řadu firem, a to nejen výrobních. Roboty a stroje přebírají naší práci. Lidé budou třeba, ale s jiným vzděláním, kvalifikací a hlavně řízením. Jaké jsou zkušenosti firem, které jsou v tomto procesu před ostatními? Jaké získávají know how, jak pracují na své produktivitě? V neposlední řadě se bude věnovat tomu, jak robotika a digitalizace ovlivňují management i HR.

KONFERENCE ZAČNE ZA

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

NAVAZUJÍCÍ AKCE

Navštivte hned následující den po konferenci výjimečný TOYOTA TALENT Workshop, který povede sám Keynote speaker konference David Meier, jehož knihu budeme na konferenci křtít. Strategický workshop je určen zejména pro generální a výrobní manažery a bude zaměřen na zlepšování výkonu firmy díky systému rozvoje lidí – ne jen práci s „vyvolenými“ talenty. Pokud se zúčastníte obou akcí, získáte na obě dvě akce slevu 15 %.  Kapacita workshopu je omezena na 60 účastníků.

DMC_logo

5 VĚCÍ, KTERÉ ZÍSKÁTE

poznamky

ŘEČNÍCI

Seznamte se s těmi, co Vás provedou konferencí

PARTNEŘI

Bez nich by se to neobešlo a jim patří upřímný dík

Poplatek za účast na konferenci

Členové PMF 5 990 Kč

Odborná veřejnost 7 990 Kč

Ceny vstupu jsou uvedeny bez DPH.


Po odeslání registrace Vám do Vaší poštovní schránky dorazí e-mail s potvrzením o přihlášení na konferenci. Na bankovní účet uvedený v e-mailu poukažte příslušnou částku, jako variabilní symbol použijte číslo XXX. Po obdržení částky na náš účet Vám pošleme potvrzení Vaší účasti spolu s dalšími organizačními pokyny.

Těšíme se na Vás.

helena-tesarova

Kontaktní osoba

Helena Tesařová

775 730 033

helena.tesarova@hrforum.cz